22 sie 2011

Troszkę prywatnie ;)

Witam. Dziś mam lenia i nie chciało mi się nic dodawać ale zmieniłam zdanie. Nie będzie jednak to wpis kosmetyczny. Dziś troszkę powiem o sobie. Prowadzę blog od maja, ale nic o mnie nie wiecie. Oczywiście nie mam zamiaru zwierzać się z całego życia, nie po to zakładałam ten blog ;p. Żeby nie było tak od razu wszystko to daję 5 faktów o mnie.


1. Mam 23 lata, mieszkam w małej miejscowości niedaleko Łodzi. Po maturze postanowiłam, że pójdę do szkoły kosmetycznej. Spróbowałam, spodobało mi się i od dwóch lat jestem  z zawodu kosmetyczką.

2. Uwielbiam czytać i kocham książki. Najczęściej są to kryminały, sensacje, fantastyka ale oczywiście inne gatunki też posiadam ;p. Zawsze kupuję, nie wyobrażam sobie, że przeczytam coś świetnego i muszę to zwrócić. Aż nie chcę o tym myśleć ;). Niestety moja własna biblioteczka nie jest jakaś imponująca. Posiadam jakoś 60 książek. Było by ich o wiele więcej, gdyby książki były tańsze. Oczywiście jeśli chcę mieć jakąś to ją kupię i tak i tak. Mój rekord to chyba 20 kupionych książek w miesiącu ;p. Jeśli też lubicie czytać to możecie mnie znaleźć na tym portalu, mój profil http://lubimyczytac.pl/profil/32017/justina Można dodawać do znajomych ;)

3. Kocham muzykę. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. Lubię mocne i ostre klimaty a poza tym lubię drum'n'bass. Od czasu do czasu zdaża mi się posłuchać czegoś innego, np popu.

4. Tworzę biżuterię. Kiedyś gdzieś znalazłam blog o tej tematyce. Postanowiłam spróbować. Spodobało mi się. Tworzę już prawie 2 lata.

5. Jestem zauroczona Finlandią. Nigdy tam nie byłam ale chciałabym tam kiedyś mieszkać. Jeśli mi się uda, to następne wakacje planuję tam właśnie spędzić :)


To byłoby narazie tyle. Może kiedyś wrzucę następne 5 faktów o mnie ;). Jutro wrzucę recenzję lakieru z Bell. Miałam go już dwa razy na paznokciach, więc coś już o nim wiem ;). 
Życzę miłego wieczoru. Pozdrawiam :)


1 komentarz:

  1. 3 i 4 tak samo jak u mnie:) Fajna notka, czekam na recenzję lakieru.

    OdpowiedzUsuń