4 sie 2012

MIYO nr.5 Papaya Dream

Witam. Tak jak wczoraj obiecywałam, dziś pokażę Wam mój nowy lakier z MIYO.


Kupiłam go chyba dwa tygodnie temu, gdy byłam na zakupach ciuchowych. Dorwałam go w SuperPharm. Zastanawiałam się czy kupić ten kolor, ponieważ nigdy nie szalałam za takimi kolorami. Chciałam inny odcień ale wcześniej kupiłam prawie taki sam z Golden Rose, więc wybrałam ten jaśniejszy. Kolor jest ładny, choć gdy pierwszy raz miałam go na paznokciach to nie byłam przekonana. Zmieniłam zdanie i teraz mi się podoba ;p.

Lakier ma dość rzadką konsystencję. Podczas malowania robi prześwity. Nawet przy 3 warstwach przebijają mniej lub bardziej końcówki. Wkurza mnie to ale ostatecznie nic na to nie poradzę. Lakier schnie dość szybko. Jego pędzelek jest wygodny, dobrze i szybko maluje mi się nim paznokcie.

Jak na razie miałam go 2 razy na paznokciach. Za pierwszym razem nosiłam go 2 dni i na 3 go zmyłam. Po tym czasie miałam lekko starte końcówki. Za drugim razem 3 dni, na 4 zmyłam i po tym czasie wszystko było ok, tylko na jednym paznokciu (który jest uszkodzony) miałam mały odprysk.

Lakier ma 8 ml pojemności i kosztował mnie 5 coś. Jest to fajny lakier za małe pieniądze. Polecam :)Dajcie znać jak Wam się podoba :) Pozdrawiam :)

6 komentarzy:

  1. Bardzo ładny odcień i piękny kształt paznokci:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę kiedyś upolować te lakiery. Raz się z nimi spotkałam, ale stwierdziłam, że już mam wszystkie kolory, więc po co mi setny lakier. Następnym razem na pewno wygrzebię coś wyjątkowego ;d

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam. Podoba mi się, tylko krycie mogłoby być lepsze..

    OdpowiedzUsuń