16 maj 2012

Pierwsze urodziny :)

Wita. Dziś jest szczególny dzień, ponieważ mój blog obchodzi dziś pierwsze urodziny.Powiem Wam, że nie wiem kiedy ten czas minął. Przed założeniem tego bloga zastanawiałam się chyba z dwa miesiące czy w ogóle jest sens. Zdecydowałam się i nie żałuję. Chciałam przede wszystkim dzielić się swoją opinią na temat kosmetyków i nie tylko z innymi. To było główne założenie i cel bloga ale nie jedyne. Chciałam też poznać i być może kiedyś zaprzyjaźnić się z innymi blogerkami. Oczywiście nie można pominąć faktu, że dzięki Waszym recenzją kupuje bardziej świadomie.

Powiem szczerze, że miałam chwile zwątpienia, że chyba się do tego nie nadaje a mój blog jest beznadziejny. Na szczęście dzięki bliskiej mi osobie, która mówiła, że nie ma co się poddawać bo będzie z czasem lepiej nadal tu jestem i nie zamierzam z tego rezygnować.

Podsumowując ten rok w liczbach, do tej pory mój blog ma prawie 16 tysięcy odwiedzin i 60 obserwatorek z czego się bardzo cieszę. Ja wiem, że nie są to może oszałamiające liczby ale nie narzekam ;p. Chciałam Wam razem jak i każdej z osobna podziękować za to że jesteście ze mną. Za to że uznałyście, że jest coś ciekawego w moim blogu i że warto na niego zaglądać. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WAM :*

Pozdrawiam :)

10 komentarzy:

 1. gratuluję i życzę kolejnego pomyślnego roku w blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację i oby za rok powstał podobny post tylko 2 urodzinki bloga;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, też mam taką nadzieję ;)

   Usuń
 3. gratuluję, ja tez długo się zastanawiałam, aż z maja przeszło na lipiec:)
  życzę kolejnej rocznicy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Ja najpierw napisałam kilkanaście recenzji i dałam do poczytania facetowi, żeby doradził czy się nadają ;p. Teraz tak samo myślę nad kolejnym blogiem ale tu mi idzie wolniej bo już chyba z pól roku się zastanawiam czy dam radę prowadzić dwa blogi. Pożyjemy, zobaczymy ;)

   Usuń
 4. Gratuluję i powodzenia w dalszym blogowaniu ;)

  OdpowiedzUsuń