20 maj 2012

Moje pierwsze rozdanie ;)


Witam. 4 dni temu minął rok mojego blogowania - przy okazji dziękuję za miłe komentarze :). Z tej okazji ogłaszam moje pierwsze rozdanie. Nagroda jest skromna ale mam nadzieję, że spodoba się zwycięzcy.  Oto ona:


W skład niej wchodzą:
-lakier GR z serii Classics nr. 173
-lakier Wibo z serii Express Growth nr. 414
-Perfecta - maseczka odżywcza słodkie migdały z miodem dla cery suchej
-Dermaglin - maseczka oczyszczająco-odżywcza - z zieloną glinką kambryjską, jedwabiem i olejkiem jojoba - dla każdego rodzaju skóry
-mała niespodzianka, której na zdjęciu nie ma ;p

Wziąć udział w nim mogą wszyscy. Wygrywa tylko jedna osoba. Nie będziecie musiały nic malować ani wymyślać super odpowiedzi na dziwne pytania. Jedynym "zadaniem" będzie zostawienie komentarza. Liczę na szczere opinie, by móc udoskonalić to miejsce by miło spędzało się na nim czas ;).
Chciałabym abyście napisały w nim swoją opinię na temat mojego bloga. Co Wam się podoba a co nie. Napiszcie też czego Wam brakuje i o czym byście chciały poczytać. Wszelkiego typu sugestie mile widziane ;). 


Żeby wziąć udział w rozdaniu
Musisz:
- zostawić komentarz ze swoją opinia
- być publicznym obserwatorem mojego bloga
Możesz:
- dodać mnie do blogrolla
- polubić mnie na FB (podaj imię i pierwszą literkę nazwiska lub nazwę  fanpage)
- dodać notkę o rozdaniu ze zdjęciem i linkiem na swoim blogu

Za pierwsze dwa punkty jest łącznie 1 punkt, pozostałe pozycje to dodatkowe punkty (po jednym dla każdego). Łącznie można zdobyć 4 punkty.

Każda osoba może zgłosić się tylko raz. Komentarze zostawiamy tylko i wyłącznie pod tą notką.  Aby Wam ułatwić zadanie wstawiam zwór ;p.
*obserwuję jako:
*e-mail:
*blogroll: TAK/NIE
*FB: TAK/NIE
*notka: TAK/NIE (podaj link)
*Moja opinia na temat bloga:


Wszystkie kosmetyki są nowe i nieużywane. Fundatorem jestem ja. Niestety ale nie wysyłam zagranicę. Osoby chętne do wzięcia udziału muszą mieć ukończone 18 lat lub mieć zgodę rodziców. Blogi typowo rozdaniowe nie będą w ogóle brane pod uwagę.

Rozdanie trwa od dziś czyli od 20 maja do 31 maja do godziny 23;59. Wszystkie zgłoszenia po tej dacie nie będą brane pod uwagę. Wyniki postaram się ogłosić w ciągu trzech dni - gdyby coś się miało przeciągnąć to dam znać na blogu.

To by było na tyle. Życzę powodzenia i pozdrawiam :)

2 komentarze:

 1. *obserwuję jako: agnieszkazg
  *e-mail: agoooooosia@gmail.com
  *blogroll: NIE
  *FB: TAK
  *notka: NIE
  *Moja opinia na temat bloga: Przede wszystkim zmieniłabym tło bloga, jest dość smutne. Pomyśl nad czymś bardziej kobiecym, czy dziewczęcym :). Gadżet z obserwującymi przeniosłabym trochę wyżej :), a jeżeli chodzi o notki - zawsze lubiłam czytać recenzje i tutoriale :)

  OdpowiedzUsuń
 2. *obserwuję jako: Kaasix27
  *e-mail: kaasix27@onet.pl
  *blogroll: TAK
  *FB: TAK
  *notka: TAK
  *Moja opinia na temat bloga:
  Wygląd bloga troszkę odstrasza, mogłabyś zmienić tło, na bardziej kolorowe. Jeżeli chodzi o treść bloga, podoba mi się całość, chociaż mile widziane byłyby OOTD, OOTN ;) Fajnie by też było gdyby od czasu do czasu pojawiały się np. tutoriale z makijażem lub z pazokciami ;)


  Pozdrawiam ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń