6 paź 2011

Lakiery z Bell

Witam. Równo rok temu kupiłam sobie lakiery z Bell przeznaczone do frencha. Byłam zdecydowana tylko na beż, chciałam coś delikatnego do pracy. Szukałam czegoś co w razie starcia czy pobrudzenia nie będzie się tak rzucało w oczy a w chwili wolnej będę mogła poprawić to ( jak wiadomo kosmetyczce bardziej patrzy się na dłonie). Po kupieniu beżu uznałam, ze od razu wezmę też biały lakier, by móc doszkolić frencha. Zacznę więc od niego:

*Biały - Jest dość rzadki. Bardzo ładnie prezentuje się na paznokciach. Używam go do końcówek i do zdobień. Jego wytrzymałość to 3/4 czasem 5 dni z warstwą beżu/różu, bazą i topem (ocena mojej klientki i mojej mamy).
*Bez - jest gęstszy od bieli. Jedna warstwa jest bardzo delikatna. Jeśli kładę go jako samodzielny lakier wtedy kładę 2/3 warstwy. Niestety smuży i trudno (przy więcej niż jednej warstwie) uzyskać jednolity kolor. Pod tym względem ciężko się nim maluje. Dość długo schnie. Sam bez topa wytrzymuje 2/3 dni bez skazy. Jeśli za dużo go nałożymy to schodzi szybciej.

W obu przypadkach lakier ma długi, cienki pędzelek, którego jak wiecie nie lubię. Czy polecam te lakiery?? Raczej tak. Ładnie prezentują się na paznokciach.


Zdjęcie pędzelkaA tak beż wygląda na paznokciach sam:
I z dodatkami:

A Wy lubicie lakiery z Bell?? Czekam jak zawsze na Wasze opinie. Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz