3 lis 2011

Isana - Zmywacz do paznokci

Witam. Dziś kilka słów o produkcie do zmywania lakieru z firmy Isana.Pomyślicie, zmywacz jak zmywacz, nic takiego. Ale jak wiemy jest to rzecz niezbędna. Ważne by był dobry. Miałam kiedyś taki zmywacz, który nie potrafił zmyć lakieru a jedynie robił z niego taką gumę. Do tego niemiłosiernie śmierdział. Używałam w pracy czystego acetonu ale to śmierdziało gorzej (dodam, że wspomniany zmywacz miał pachnieć kwiatowo). Zmywacza z Isany chyba nie muszę Wam przedstawiać. Można go kupić jedynie w drogeriach Rossmann. Ja jestem z niego zadowolona. Z opakowania czytamy, że jest to zmywacz o zapachu migdałów, z wysokiej klasy ojelkiem. Usuwa lakier szybko i delikatnie. Migdałów niestety nie czuć, jak dla mnie zapach jest typowy jak na zmywacz. Pamiętajmy, że on ma działać a nie pachnieć ;p. Jeśli chodzi o olejek to nie wiem czy on tam faktycznie jest. Na paznokciach tego nie czuć, szczególnie że zawsze po zmyciu lakieru od razu myje dłonie. Produkt ten dobrze i bezproblemowo usuwa lakier. Ja mam butelke o pojemność 125ml i kosztuje ona kilka złotych.  Jestem z tego zmywacza zadowolona, to już jest chyba moje drugie opakowanie i jak na tą chwilę nie szukam czegoś innego. Polecam

A Wy używacie/używałyście tego produktu?? Lubicie go?? Dajcie znać w komentarzach. Pozdrawiam :)

4 komentarze:

 1. używałam inna wersję zmywacza isany i bardzo wysuszał, ale za to bardzo łatwo zmywał lakier, mam co do niego mieszane uczucia :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakiś czas temu zużyłam kilka butelek tego zmywacza i jego braciszka o innym zapachu. Zmywa lakiery świetnie, ale niestety po częstym i długim używaniu zaczął mi strasznie wysuszać skórę wokół paznokci, więc się z nim pożegnałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój ulubiony zmywacz. Nigdy się nie zawiodłam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem z niego zadowolona i uwielbiam ten zapach ;)

  OdpowiedzUsuń