28 lip 2011

Colour Alike - Szara Migotka

Witam. Dziś chcę Wam pokazać jeden z lakierów, które jakiś czas temu zakupiłam. Jest to Colour Alike nr 452 Szara Migotka.


Szara Migotka to piękna szarość holograficzna. Lakier ma fajny pędzelek, którym dobrze się maluje. Kolor w świetne dziennym to jasny szary, w świetle/słońcu mieni się na różne kolory. Lakier kryje po 2/3 warstwach. Jeśli chodzi o trwałość, po 2 użyciach to bez topa, na bazie trzymał mi się 4/5 dni i po tym czasie miałam trochę starte końcówki. Nie wiem jak to nazwać, ale lakier ten ma takie "szklane" wykończenie ;p. Bez problemu się zmywa. Podsumowując - jestem z niego bardzo zadowolona i polecam go każdemu :)

Zdjęcia pędzelka z dwóch stron:
A tam wygląda na paznokciach (pierwsze zdjęcie robione jest w pochmurny dzień a na drugim gdy na chwilę pojawiło się słonko udało mi się uchwycić efekt hologramu)

Przepraszam Was za te skórki ale zdjęcia robione były w biegu, tak na szybko i nawet nie zwróciłam na to uwagi :(. Starajcie się nie widzieć tego ;p

A Wy macie ten lakier?? Jak Wam się podoba?? Czekam na Wasze komentarze :)

1 komentarz:

  1. mam ten lakier! i jestem w nim zakochana po uszy. ostatnio zmatowiłam go topem Catrice i tak mi się spodobał efekt, że cały dzień się gapiłam na pazurki. :D
    pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń