16 lut 2015

Regenerum - Regeneracyjne serum do paznokci

Od zawsze, kiedy mam problem z paznokciami, to jest to ich rozdwajanie. W grudniu wrzuciłam na bloga recenzje serum do paznokci z Lovely, które mi pomogło. Na mój problem postanowiłam też wypróbować sławne Regenerum. Miałam nadzieję, ż produkt ten będzie w stanie fajnie nawilżyć na tyle, żeby przestały się rozdwajać. Od razu powiem, że niestety nie udało mi się zużyć opakowania do końca, ponieważ po jakimś czasie olejek zmienił zapach. Wkurzyło mnie to, ponieważ tak na prawdę nie jest to najtańszy produkt. Ale do rzeczy.

 


Regenerum to kompozycja olejków. W składzie znajdziemy olej z orzeszków makadamia, olej ze słodkich migdałów, olej z pestek winogron oraz olej rycynowy. Producent zapewnia, że skład wzbogacony jest również o witaminę A i E. Produkt ma ładny zapach. Mnie przypomina profesjonalne oliwki do skórek.

Opakowanie Regenerum to tubka zakończona pędzelkiem. Jest to bardzo fajne rozwiązanie. Muszę Was ostrzec. Kiedy zaczynacie go używać to nie róbcie mocno, ponieważ olejek wręcz wystrzeliwuje z opakowania. Jak można się domyślić, tego olejku wydobywa się go za dużo, przez co trochę się go marnuje. Jedną dużą kropelką jesteśmy w stanie pokryć z 4 paznokcie. Ja korzystałam z niego w ten sposób, że wydobywam po trochę na każdy paznokieć. Potem wsmarowywałam pędzelkiem i zostawiałam na chwilę. Po tej chwili wsmarowywałam go w skórki aż po kostki, całą płytkę i czasem też pod paznokcie. Efekt nawilżenia jest widoczny i odczuwalny. Ja dosyć szybko zapomniałam o tym olejku ale kiedy używałam go regularnie to paznokcie były w lepszym stanie. Mnie nie zdąrzył wyeliminować problem rozdwajania ale pomógł im. Były mocniejszy i bardziej elastyczne.

Regenerum znajdziecie w każdej aptece i w SuperPharmie. Ma 5 ml pojemności. Ja dałam za niego 16 zł, co jest według mnie wysoką ceną za tę pojemność. Jednak nie szukałam promocji, po prostu weszłam do pierwszej apteki i go kupiłam. Produkt jest wydajny ze względu na to, ze nie musimy dawać go na paznokcie dużo. Tak jak pisałam we wstępie, mój egzemplarz mimo, że było go dużo w tubce, to zmienił zapach i nie mogłam go używać.

Podsumowując - kupiłam go z ciekawości i się nie zawiodłam. Produkt ten dobrze i widocznie nawilża skórki i płytkę, przez co paznokcie stają się bardziej elastyczne i mocniejsze. Mnie nie pomógł w rozdwajaniu ale używałam go za krótko, jednak byłam zadowolona z jego działania. Ma wygodne opakowanie z pędzelkiem. Do tego przyjemnie pachnie. Ja polecam :)

A Wy używałyście Regenerum? Pomógł Wam? Piszcie. Pozdrawiam :)

2 komentarze:

  1. Dziwne ze zmienił zapach. Miałam chęć go wypróbować ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też się zdziwiłam, szczególnie że długo go nie miałam. Mówi się trudno ;p Ale i tak go polecam bo jest fajny :)

    OdpowiedzUsuń