10 cze 2015

Garnier 3 w 1 - Płyn micelarny

Witam. W dzisiejszym poście opowiem o jednym z moich ulubieńców ostatniego roku. Ja uwielbiam płyn micelarny z L'oreal ale po tylu świetnych opiniach, musiałam wypróbować też płyn z Garnier.Zacznę od opakowania. Jest proste ale mnie to nie przeszkadza. Według mnie oczywiście kojarzy się z Biodermą. Zamknięcie jest na klik. Nie chodzi za lekko ale nie też za mocno. Jeśli chodzi o porównanie z moim ulubieńcem z L'oreal, to Garnier ma przewagę w wielkości otworka. No nie jest za duża i dlatego, jakby jest wydajnieszy, ponieważ nie leci tego płynu aż tak dużo jak przy tamtym. Kosmetyk ma 400 ml pojemności i muszę powiedzieć, że jest dosyć wydajny. Płyn kosztuje 17/18 zł a na promocji możecie kupić go za 12/13/14 zł.

Jak widzicie, ja kupuję płyn przeznaczony dla cery wrażliwej. W tej chwili są jeszcze dwa rodzaje ale nie mam zamiaru nic zmieniać. Ja nie mam skóry wrażliwej, tylko mieszaną ale wolę używać do demakijażu czegoś delikatnego. Producent zapewnia, że jest to kosmetyk 3 w 1. Ma on usuwać makijaż, oczyszczać i koić. Ma formułę bezzapachową, choć ja tam coś czuję. Jest to świetny kosmetyk, który szybko i bezproblemowo usuwa cały makijaż. Myślę, że ciut gorzej radzi sobie z tuszami niż L'oreal ale nie ma problemu. Nie trzeba nic trzeć na siłę. Nie szczypie w oczy ani nie wywołuje efektu mgły. Nie zauważyłam też by w jakikolwiek sposób mnie uczulił.

Podsumowując - byłam bardzo ciekawa tego płynu micelarnego i nie zawiodłam się. Jest tak samo świetny jak mój ulubieniec z L'oreal. Super domywa cały makijaż bez żadnych problemów. Jest delikatny dla skóry. Można go dostać praktycznie wszędzie, nie jest zbyt drogi i jest wydajny. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Nie muszę chyba nikomu go polecać, bo to sprawa oczywista, że powinnyście go wypróbować ;)

A Wy jakie macie zdanie na jego temat? Piszcie. Pozdrawiam :)

1 komentarz:

  1. Działanie ma super, obecnie jednak używam micela z AA ;)

    OdpowiedzUsuń