2 lut 2014

Kobo - Fashion Colour

Witam. Jak widzicie po tytule opowiem Wam co sądzę na temat szminki z Kobo. Mam ją już bardzo długo, aż wstyd się przyznać ile. Z tego też powodu mogę się na jej temat wypowiedzieć. Moja szminka jest o numerze 105 i nosi nazwę Velvet Rose. Co sądzę na jej temat?


Zacznę od opakowania. Szminka zamknięta jest w plastikowy, standardowy sztyft. Niestety ale po jakimś czasie napisy się z niego ścierają. Może nie przeszkadza mi to aż tak bardzo ale trochę brzydko to wygląda. Opakowanie jest dosyć solidne, mnie kilka razy spadło na ziemię i na szczęście nie połamało się. Nie powiem Wam ile szminka ma pojemności, ponieważ producent tego nie podaje na opakowaniu. Ja kupiłam ją w promocji za chyba 12 zł.

Z opakowania czytamy, że szminka Kobo to "zdecydowane kolory i doskonale podkreślone usta. Niezwykła trwałość koloru". Jestem przekonana, że każda z Was znajdzie coś dla siebie z gamy kolorów tych szminek. Ja wybrałam Velvet Rose. Jest to taki brudny róż/zgaszony fiolet. Bardzo mi się ten kolor podoba. Ładnie prezentuje się na ustach. Trochę się bałam, że będzie on wyglądał trupio u mnie ale wydaje mi się, że tak nie jest. Szminka ładnie pachnie. Ma kremową konsystencję. Bez problemu nakłada się na usta, gładko po nich sunie. Ma takie błyszczące wykończenie, trochę jak ta szminka z Wibo. Nie powiem jak z trwałością, ponieważ nie przykładam do tego AŻ takiej wagi. Na pewno bez picia, jedzenia wytrzymuje z godzinę, może trochę dłużej na ustach. Niestety zauważyłam, ze w momencie gdy nie mam pod nią żadnej pomadki nawilżającej to potrafi wysuszyć usta. Podkreśla też trochę suche skórki ale nie rzuca się to aż tak w oczy. Lubię ją nosić na ustach.

Podsumowując - ja bardzo tę szminkę lubię. Ma ładny kolor, dobrze się ją nosi i nie kosztuje wiele. Jest łatwo dostępna. Jeśli miałabym się do czegoś doczepić to tylko będzie to fakt, że z czasem zdzierają się napisy z opakowania. Ja jak najbardziej polecam, bo warto.

Na koniec zapraszam Was też do mojego drugiego bloga. Wczoraj dodałam tam recenzję genialnego filmu "Podziemny krąg". Jeśli jesteście go ciekawe to zapraszam TU. Jeśli go widziałyście (co jest wielce prawdopodobne ;p) to piszcie tam co o nim sadzicie.

Miałyście jakąś szminkę z Kobo? Jakie macie zdanie na ich temat? Piszcie. Pozdrawiam :)

1 komentarz:

  1. Mnie jakoś nie przekonują szminki szczególnie że bazę pod cienie mają średnią :)

    OdpowiedzUsuń