18 maj 2013

2 urodziny bloga :)

Witam. Właśnie zorientowałam się, że 2 dni temu czyli 16 maja minęło 2 lata odkąd prowadzę tego bloga.Wiecie co, nawet nie wiem kiedy to zleciało ;p. Może mój blog nie jest znany i często odwiedzany ale co tam. W tej chwili mam 44 tys wejść i 92 obserwatorki, z czego się bardzo cieszę (tak zdaję sobie sprawę, że to niewiele jak na tak długi czas). Mam nadzieję, że nie stracę chęci do dalszego blogowania i że za rok będę mogła obchodzić następne "urodzinki" ;). Mimo, że nie jestem aż tak aktywną blogerką to bardzo lubię to miejsce i nie wyobrażam sobie sytuacji, że miałabym to porzucić. Dziękuję każdej osobie, która choć raz tutaj zawitała i choć raz zostawiła po sobie ślad w postaci komentarza pod notką :)

Moje blogowanie ciut się zmieniło, myślę na lepsze. Jednak tak jak rok temu chciałabym zapytać się Was co sądzicie o moim blogu. Najbardziej chodzi mi o to co według Was mogłabym (lub powinnam ;p) zmienić. Może czegoś jest za dużo lub za mało. Może blog jest nudny, nieciekawy. Piszcie szczerze.

To by było dziś na tyle. Wiem, notka jest chaotyczna ale nie zawsze umiem ubrać w słowa to co chciałabym przekazać. Jeszcze raz dziękuję każdej osobie, która tu była. Pozdrawiam i życzę miłej soboty :)8 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i bloga :*

  OdpowiedzUsuń
 2. o świetnie, gratuluję, oby tak dalej
  ja też w tym roku za jakieś 1,5 miesiąca mam 2 urodziny bloga:)
  nie wiem co bym zmieniła, widocznie jest dobrze, że wpadam do Ciebie:P

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) życzę dalszego zapału :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz tym samym nas motywując! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)

  Zapraszam
  zdrowiezwyboru.blogspot com

  OdpowiedzUsuń