1 kwi 2013

Podsumowanie miesiąca - Marzec

Witam. W dzisiejszym poście pokażę co kupiłam w marcu. Powiem szczerze, że w tym miesiącu nie miałam potrzeby niczego kupować. Co prawda szukałam 3 kosmetyków ale nie znalazłam ich w sklepach. Praktycznie to byłam przekonana, że niczego Wam nie pokażę ale kupiłam jedną rzecz, którą bardzo chciałam przetestować a odkładałam jej kupno od jakiegoś czasu. Same zobaczcie:


Jak widzicie jest to już sławny peeling cukrowy z Perfecty. Jedni go kochają, drudzy nienawidzą a jak będzie zemną to się okaże. Ja nie mam mu za złe, że ma w sobie parafinę. Na razie chwilowo będzie czekać na swoją kolej ale już niedługo ;p.

A zmieniając temat, jak Wam mijają święta? Ja mam dylemat co mogę zjeść a co nie. Postanowiłam, że spróbuję wszystkiego ale w małej ilości. Trzymam też się 4/5 posiłków. Mój żołądek chyba już się przyzwyczaił do ciut innego żywienia, bo pomimo że nie pozwalam sobie za dużo to wieczorem  mnie on boli. No nie jest to przyjemne. Dziś miałam ćwiczyć ale wiecie, jak święto to święto, jutro poćwiczę ;). Do tego to ta pogoda mnie dobija. Czemu nie było tak w grudniu?! Od wczoraj non-stop sypie śnieg. Wczoraj to momentami świata nie było widać. Masakra. Gdzie jesteś wiosno ? ;/. Ale nic na to nie poradzimy. Dziś jest już nowy miesiąc, więc wracam do częstszego blogowania. To by było dziś na tyle. Pozdrawiam :)

9 komentarzy:

 1. Ta zima już wszystkich dobija. Niech się kończy jak najszybciej.

  OdpowiedzUsuń
 2. ten peeling musi mieć piękny zapach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, jeszcze nie oderwałam sreberka. Ale pachnie mi te sreberko jak ciastko jakieś ;p.

   Usuń
 3. nigdy nie miałam tego peelingu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też, to moje pierwsze opakowanie.

   Usuń
 4. nie miałam go, zapach kuszący

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że będzie pachniał bardziej pomarańczą bo nie lubię wanilii ;p

   Usuń
 5. Ja ten peeling bardzo lubię, miałam inny zapach, ale myślę, że wielkiej różnicy między nimi nie ma.

  OdpowiedzUsuń